Vitejte

Vítejte!

Milí příznivci a návštěvníci!

Vítáme Vás na stránkách projektu Badatelský deník. Předně se Vám omlouváme za dočasnou nedostupnost našich stránek z důvodu jejich přestavby. Jelikož jsme minulý rok úspěšně vydali badatelské deníky Chemii a Fyziku I, cítili jsme potřebu aktualizovat i naše stránky. Pro náš nový design jsme tak využili prvky a grafiku, kterou jsme použili v tištěných denících, které si můžete zakoupit v našem e-shopu. Spolu s novými stránkami jsme si pro vás připravili i několik novinek. A právě v tomto článku se o nich dozvíte více!

Sociální sítě a komunikace

Momentálně nás naleznete na facebooku a linkedinu. Nově pro vás chystáme také Youtube kanál a instagram. Na těchto sociálních sítích budeme zveřejňovat videa s pokusy, které budete moci využít v badatelsky orientované výuce. Na našich sociálních sítích chceme také pravidelněji přispívat a vést s vámi zajímavé diskuze. 

Webináře

V rámci projektu Badatelského deníku pro vás také chystáme webináře. Termíny a přihlášky do webinářů budou pravidelně zveřejňovány na našich stránkách a sociálních sítích.

302744557 566561025264983 1375852907648405016 n

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík