• +420 728 997 257
  • info@badatelskydenik.cz

Připravili jsme pro vás

Kurzy a školení

WEBINÁŘE

Rádi se vzděláváte z pohodlí domova? Představujeme vám několik webinářů, připravených na míru jak pro začátečníky, tak pro pokročilé badatele. Webináře nejsou akreditované MŠMT, přesto za jeho absolvování obdržíte certifikát.

SEMINÁŘE

Vyhovuje vám osobní kontakt a rádi byste si aktivity přímo vyzkoušeli? Jakmile nám to situace dovolí, rádi vás přivítáme na jedné z pražských základních škol. Webináře máme v modifikované variantě připravené i pro prezenční realizaci.

KURZY DVPP

Zvažujete pořízení badatelského deníku, ale rádi byste hlouběji pronikli do koncepce badatelské výuky a seznámili se s badatelským deníkem? Pak je pro vás připravený speciální 8 hodinový kurz.

Poznejte náš cyklus badatelských webinářů!

Připravili jsme tři webináře, které vás provedou badatelskou výukou. Můžete absolvovat všechny, nebo si vybrat pouze ten, který vás zajímá. Webináře jsou vždy v úterý od 18 hodin. Podrobnější informace k jednotlivým webinářům v kalendáři níže.

Nebojme se bádat!

Webinář, který vás seznámí se základními principy badatelské výuky. Nebudou chybět ani konkrétní tipy na badatelské aktivity.

Bádám, bádáš, bádáme.

Webinář plný tipů na badatelské aktivity, včetně námětů na větší projekty a propojování s dalšími předměty.

Bádáním k rozvoji kompetencí.

Poslední díl z cyklu badatelských webinářů nabídne tipy, jak takovou výuku efektivně plánovat, hodnotit a cíleně pracovat s klíčovými kompetencemi. To vše, jak jinak, s praktickými ukázkami.

Leden 2023

Únor